PROGRAM PRO FIRMY
A DOSPĚLÉ

Zapomenete na své starosti...a budete myslet jen na to, jak to k sakru dělá!
Kouzelník Praha - Robert Fox

PROGRAM PRO FIRMY A DOSPĚLÉ

Zapomenete na své starosti...a budete myslet jen na to, jak to k sakru dělá!
Tak to je fakt hustý. Seš můj nejoblíbenější kouzelník.
EWA FARNA
zpěvačka
NEW STYLE CLOSE UP MAGIC…
MODERNÍ ILUZE PŘÍMO MEZI HOSTY

Robert Fox bude procházet v průběhu Vaší akce přímo mezi pozvanými hosty a ty bude bavit svými originálními, moderními iluzemi v jejich bezprostřední blízkosti. Všichni přítomní se tak nejenom setkají s neskutečnými experimenty, ale stanou se převážně jejich nedílnou součástí.

Robertovy iluze podpoří uvolněnou atmosféru, donutí Vás aktivně přemýšlet, vypustí z Vás emoce a obrátí Vám fyzikální zákony doslova naruby. Řada z Vás zapomene na své starosti a bude myslet jen na jedno. Jak to ksakru dělá!

Během show se Robert Fox stává součástí Vašeho týmu a Vy se stáváte součástí jeho originální, neuvěřitelné magie 21.století!

Ať už plánujete malé školení pro 20 nejlepších pracovníků, exklusivní párty pro 100 VIP klientů, či velkou firemní akci pro 500 pozvaných hostů věřte, že na Vaši akci budou všichni ještě dlouhou dobu vzpomínat.

Kouzelník Praha - Robert Fox
STAŇTE SE SOUČÁTÍ MAGIE…
INTERAKTIVNÍ MAGICKÁ LIVE SHOW

Během své akční show Robert Fox nenechá v klidu žádného z Vašich hostů. Aktivně spolupracuje nejen s divákem na jevišti, ale také s celým publikem, které se stává součástí jeho moderních magických experimentů.

Show pro větší počet diváků propojuje psychologii, moderní iluze, napětí, humor a především uvolněnou, akční zábavu.

Dnes budete mít jedinečnou příležitost prožít magii, být její součástí. O tom je celá tato show – Vy publikum. Tak se pohodlně usaďte a nechte se vést…

Kouzelník svatba Robert Fox - kouzlo na svatbě
DEN, NA KTERÝ SE NEZAPOMENE…
LUXUSNÍ SVATBA & VÝZNAMNÁ ŽIVOTNÍ UDÁLOST

Připravujete opravdu výjimečný a významný den Vašeho života? Ať už to bude svatba, oslava narozenin, významné jubileum či jiný životní milník, zvolením té správné zábavy zaručíte, že na ni budou všichni hodně dlouho vzpomínat.

Show moderního kouzelníka Roberta Foxe bude vždy pověstnou třešničkou na vrcholu Vašeho dortu. Můžete čekat uvolněnou atmosféru, smích i rozzářené oči Vašich blízkých ve chvíli, kdy budou přemýšlet, zda je tohle vůbec možné.

Agenturní či svatební koordinátoři si rezervují Roberta Foxe měsíce, někdy i roky dopředu. Robertovy iluze jsou neuvěřitelné a přesto opravdové. S lehkostí podtrhnou a pozvednou Váš den nezapomenutelným způsobem!

Kouzelník Praha - Marketingové akce Robert Fox
KONFERENCE, ŠKOLENÍ…
OBCHODNÍ ČI MARKETINGOVÉ AKCE

Hledáte jedinečný způsob představení Vašeho nového produktu? Neobvyklou inteligentní zábavu na Vaši konferenci? Nebo nezapomenutelnou prezentaci nového designu pro obchodní partnery a to vše v souladu s filosofií vaší firmy?

Kouzelník, bavič a moderátor Robert Fox je „Full Time“ profesionál s více jak dvacetiletou zkušeností v oblasti prezentace, psychologie a personalistiky. Robertovo vystoupení pomáhá prolomit ledy mezi zákazníky, kteří se na vaší akci navzájem neznají.

Zpočátku nenápadně a později o to intenzivněji se postupně všichni stávají součástí Robertových iluzí, čímž vzniká uvolněná, aktivní zábavná atmosféra.

Kouzelník Brno - Robert Fox
vlajka - en vlajka - de vlajka - fr